"JAK TRUDNO ŻEGNAĆ KOGOŚ, KTO JESZCZE MÓGŁ BYĆ Z NAMI."

Z ogromnym smutkiem żegnamy Gabrielę Łacną – naszą wieloletnią Zastępcę Dyrektora ds. Administracyjno-Ekonomicznych, która zmarła po długiej i trudnej chorobie.

Z Zespołem Opieki Zdrowotnej w Kłobucku związana była od 1991r. – początkowo jako pielęgniarka Oddziału Dziecięcego Szpitala Rejonowego w Kłobucku, potem jako kierownik administracyjno-gospodarczy tego szpitala. Przez ostatnie 19 lat jako Zastępca Dyrektora organizowała pracę Zespołu pod względem administracyjnym, organizacyjnym, ekonomicznym, każdego dnia koordynując nasze działania.

Zawsze przygotowana, zorganizowana, konsekwentna, wymagająca wobec nas, ale i wobec siebie, w pełni zaangażowana w każdym obszarze swojej działalności – zawodowej, społecznej, samorządowej, rodzinnej. Nigdy się nie poddawała, a swoją postawą i pracą wpisała się trwale
w historię Zespołu.

W naszej pamięci pozostanie jako osoba ceniąca ponad wszystko takie wartości jak rodzina, lojalność, wierność własnym poglądom.

Ostatnie pożegnanie Dyrektor Gabrieli Łacnej oraz uroczystości pogrzebowe odbędą się 27 grudnia 2022r. o godzinie 13.00 w Kościele św. Marcina w Kłobucku.

Składamy wyrazy głębokiego współczucia Rodzinie i bliskim Pani Dyrektor.

 

 

Data publikacji:
23.12.2022
Przewiń do góry